W imieniu Galerii PIK OCK zapraszamy na wernisaż.
Data: środa, 22.12.2021, godz. 19:00
Miejsce: Galeria PIK
Ostrowskie Centrum Kultury zaprasza na wernisaż wystawy „jeszcze będzie normalnie…”.
Prezentacja prac pracowni plastycznej PASSE-PARTOUT pod kierunkiem art. plast. Jerzego Wiśniewskiego.
Swoje prace zaprezentują:
Ewa Chmielewska, Jolanta Grobelna, Małgorzata Grzelak, Lech Jaszczyk, Halina Karasińska, Barbara Langiewicz, Stefania Leśniak, Elżbieta Mazurek, Mariola Michalak, Anna Michalczak, Anna Miszkowicz-Wawrzon, Alicja Partyka ,Krystyna Piotrowska, Bogumiła Skoniecka, Barbara Solecka, Grażyna Świtała, Maria Trzebińska, Jarosław Waliszewski, Barbara Zmyślona
Do projektu zaproszenia oraz plakatu wykorzystano fragment obrazu Jolanty Grobelnej pt. „Modlitwa”.
Warunki organizacji wydarzeń kulturalnych w obiektach zamkniętych ze względu na zagrożenie spowodowane COVID19:
– obowiązkowe zakrywanie ust i nosa dla uczestników na terenie Ostrowskiego Centrum Kultury.
Inf. Jagoda Kaszuba
Galeria PIK & Centrum Informacji Kulturalnej Ostrowskie Centrum Kultury